Garanti ve İade Koşulları

 

Kişiye özel hazırlanmış olan ürünlerimizde kusurlu ürün olmadığı takdirde  iade ve değişim kesinlikle kabul edilmemektedir.

 

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde iade veya değişim talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi bizi kayıtlı telefon numaralarımızdan arayarak veya sitemizin ana sayfasında yer alan mail adresine sipariş numaranızı da içeren talep yazınız ile birlikte bize iletmenizi ve ürünü teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde belirtilen iade adresine geri göndermenizi rica ediyoruz. 7 günü aşan bildirimlerde maalesef iade veya değişim kabul etmiyoruz.

 

İade veya değişim  edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla (faturanın arkasına 'iade veya değişim' nedeni mutlaka doldurulmalıdır, aksi halde iadeniz veya değişiminiz işleme alınmayacaktır), paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle  geri göndermeniz gerekmektedir.

 

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır

 

Bu koşullar çerçevesinde tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti müşteriye ( kusurlu ürünler haricinde ) aittir

 

 

    

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR